اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: طرح اتصال مجوزهای نفتی به سامانه بارنامه بر خط اخبار - طرح اتصال مجوزهای نفتی به سامانه بارنامه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/06
طرح اتصال مجوزهای نفتی به سامانه بارنامه بر خط

​روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان،دوره آموزشی اتصال سیستمی مجوزهای حمل فرآورده های نفتی به سامانه ی بارنامه بر خط با حضور تنی چند از مسئولین ستادی و استانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و ستاد مبارزه با قاچاق و کالا و ارز و نمایندگان شرکت های حمل فرآورده های نفتی ۹ استان کشور در استان اصفهان برگزار گردید.
 پیمان مقدم معاون دفتر حمل و نقل کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در خصوص اهمیت یک پارچه سازی فرآیند نظارت سیستمی بر حمل و نقل جاده ای کشور و به ویژه نظارت بر حمل و نقل فرآورده های نفتی که از ظرفیت قاچاق پذیری بالایی برخوردار هستند گفت: تفاهم نامه اتصال سیستمی سامانه ها ی بارنامه بر خط با حواله گیری انبار های نفت ری در تهران به صورت کامل و با موفقیت از تاریخ 19/06/96 در حال انجام می باشد.

وی با اشاره به اینکه مقررات طرح مذکور به سایر انبارهای توزیع فرآورده های نفتی در سطح کشور تسری میابد افزود:در همین راستا طبق مصوبات جلسه تهیه طرح اتصال مجوز های حمل فرآورده های نفتی به سامانه بارنامه بر خط در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مقرر گردید ومتصدیان صدور بارنامه کلیه شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی در انبار های موصوف با فرآیند مذکور و از اقدامات طرح آشنا شوند .

مقدم در آخر گفت: بر اساس گروه بندی به عمل آمده و با توجه به هماهنگیهای انجام شده این آموزشها در 3 استان انجام می شود که اولین دوره آن در استانم اصفهان با آموزش قوانین بالا دستی و مسائل فنی و الزامات ،فرآیند کار برای متصدیان تشریح گردید.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"