اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: برتري روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان در ششمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران اخبار - برتري روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
برتري روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان در ششمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران

روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان،وحيد كهلاني رئيس روابط عمومي اين اداره كل  برگ زرين ديگري بر افتخارات اين اداره افزود و موفق به اخذ تنديس سيمين از ششمين دوره آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومي ايران شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان،در این مراسم که جمعی از مسئولان فرهنگی و جمعی از پیشکسوتان و استادان دانشگاه متخصصان، دست اندرکاران و صاحبنظران علوم ارتباطات حضور داشتندو تندیس سیمین هم به برخی برندگان اهدا شد که روابط عمومي اداره کل راهداری و حمل نقل و جاده‌ای استان اصفهان يكي از آن برگزيدگان بود.
هوشمند سفيدی، دبير کل ششمین دوره آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومی با اشاره به اینکه در بررسی و ممیزی هر روابط عمومی ۸۱ شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته تصریح کرد: یک روابط عمومی سرآمد باید در همه ابعاد و جنبه ‌ها از عملکرد و ساختار تا رویکرد و کارایی در سطح بالایی باشد.
وی بر استفاده روابط عمومی‌ها از الگوی روابط عمومی سرآمد تاکید کرد و آن را الگویی متوازن دانست و گفت: سرآمدی و تعالی یک بسته ترکیبی اعم از رویکردها، عملکردها و ساختارها بوده که می‌تواند روابط عمومی ‌ها را به سوی پیشرفت رهنمون سازد.
شایان ذکر است مدل تعالي سازمانی EFQM يك استاندارد اروپايی است كه به عنوان ابزاری قوی برای سنجش ميزان استقرار سيستم‌ها در سازمان‌های مختلف به‌كار می‌رود.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"