اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ولين جلسه كار گروه تخصصى بحران در حمل و نقل پس از ادغام معاونت راهداري در اداره كل با حضور مديركل، معاونين و روساي ادارات مربوطه تشكيل گرديد اخبار - ولين جلسه كار گروه تخصصى بحران در حمل و نقل... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
ولين جلسه كار گروه تخصصى بحران در حمل و نقل پس از ادغام معاونت راهداري در اداره كل با حضور مديركل، معاونين و روساي ادارات مربوطه تشكيل گرديد

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان،​داريوش اماني مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان در اين جلسه گفت:  لازم است در :با توجه به حساسيتي كه بخش حمل و نقل در كشور دارد، شناسايي نقاط قوت و ضعف جاده ها ، ساختمانهاي اداره كل و تهديدات و فرصتها در اولويت كارها  قرار گيرد و در بخش هاي مختلف آمادگي لازم در بروز وقوع هرگونه بحران وجود داشته باشد.
وي تاكيد كرد لازم است جلسات كارگروه به صورت منظم و با برنامه مدون برگزار گردد و گزارش اقدامات و جلسات به نهادهاي بالادستى اعلام گردد.

در ادامه فرزاد دادخواه معاون راهداري اداره كل و جانشين مديريت كارگروه عنوان كرد: لازم است اين جلسات براي پيش بيني و پيشگيري ، آمادگي و مقابله با هرگونه مشكل و بحراني هر يك ماه يك بار برگزار شده و با توجه به اين كه بروز هرگونه مشكل و بحران نهايتا به شبكه حمل و نقل مرتبط مي گردد، بايد كليه عوامل ضمن هماهنگي بتوانند بهترين  عملكرد را در لحظه طلايي براي نجات جان انسان ها انجام دهند.

همچنين حسن رحماني معاون فنى و بهره بردارى اداره كل اظهار كرد: حمل و نقل در بخش شهري و جاده اي وظيفه بسيار سنگيني را بر عهده دارند و بايد در هنگام وقوع حادثه در لحظه با امكانات لازم وارد عمل شده و با تمام توان و با بالاترين سرعت و دقت مشكل را رفع كنيم.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"