اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: ​نشست منطقه اي ارتقاي سطح خدمات مسافري با رويكرد شبكه سير منطقه مركزي اصفهان اخبار - ​نشست منطقه اي ارتقاي سطح خدمات مسافري با... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
​نشست منطقه اي ارتقاي سطح خدمات مسافري با رويكرد شبكه سير منطقه مركزي اصفهان

روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان،اين نشست با جمعي از مديران كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان هاي كشور كه در خصوص اصل و اساس ايده شبكه سير بر پايه حفظ استقلال حقوقي شركت ها در عين تجميع امكانات وآورده هاي آنان براي شكل دهي يك مجموعه توانمند و معتبر است برگزار گرديد .
مدير كل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي با تشريح ضوابط طرح شبكه سير گفت:با توجه به پيشينه و آسيب شناسي انجام شده اين طرح،يكي از اركان مهم بخش حمل و نقل مسافر جاده اي شركت هاي مسافربري مي باشد.
حميد رضا شهركي ثانوي اذعان كرد: با تشديد موانع و مشكلات در بخش مسافر،سازمان راهداري و حمل ونقل عمومي جاده اي با هدف اصلاح ساختار بخش تامين نياز هاي ملي منافع مردم (حقوق شهروندي مسافران) و بهره وري بخش و ارتقا وضعيت حمل و نقل همواره در فكر چاره جوئي بوده و در دوره هاي مختلف با اتخاذ سياست هاي متعدد سعي در اصلاح و ارتقا وضعيت حمل و نقل مسافر داشته است.
وي در آخر عنوان كرد :در راستاي تغيير ساختار خدمت رساني به مسافران يكي از آخرين سياست هاي اتخاذ شده تحت عنوان (فعاليت شبكه اي شركت هاي مسافربري)پيش از اين و از اواسط دهه 80 به بعد مورد توجه قرار گرفت و سازمان در حال تقويت آن است.
داريوش اماني مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان گفت:استان اصفهان در مركز كشور واقع شده كه  با توجه به حساسيت هاي حمل و نقلي استان يكي از نقاط مهم حمل و نقل در كشور است.
وي افزود: استان اصفهان حدود 460 شركت حمل و نقل كالا،8 شهرك پايانه بار،44 تن جا به جايي بار در سال،63 هزار راننده بار،26 پايانه مسافري،حدود 15.5 ميليون نفر جابه جايي مسافر در سال گذشته داشته كه اين امر حساسيت بخش حمل و نقل استان اصفهان را بالا مي برد و دقت در انجام فعاليت هاي اداره كل را افزايش ميدهد.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"