اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: پيش فروش بليط هاي نوروزي اخبار - پيش فروش بليط هاي نوروزي بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
پيش فروش بليط هاي نوروزي
براساس دستورالعمل ابلاغی از سازمان مرکزی پیش فروش بلیط های نوروزی امسال برای ایام طرح نوروزی که از 25 اسفند 95 تا 15 فروردین 96 خواهد بوداز تاریخ 1اسفند بصورت اینترنتی و از 15 اسفند بصورت حضوری و اینترانتی ادامه خواهد یافت.
شروع پیش فروش در استان اصفهان بصورت اینترنتی از طریق بیش از 44 سایت اختصاصی شرکتهای مسافربری و سایتهای عمومی
Payaneha.com
Payaneha it
Safar724.com
least as.com
آغاز شده و از طریق بیش از 80 دفتر سطح شهر شامل 59 آژانس فروش و 59 دفتر مستقل و دفاتر شرکتهای مسافربری در پایانه های مسافر بصورت حضوری انجام خواهد شد.
نکته قابل توجه اینکه بمنظور تشویق مسافران به استفاده از ناوگان عمومی امسال افزایش نرخ ایام نوروز نداشته ایم و از سوی شرکتهای مسافربری استان ظرفیت صندلی کافی برای تامین تقاضای مسافران در انواع اتوبوسهای vip وکلاسیک و ویژه پیش بینی شده است.
براساس آخرین آمار در 9 روزه اول تا کنون 8350بلیط اینترنتی و 7150بلیط حضوری پیش فروش شده است .. که جمعا 15500 بلیت پیش فروش شده است .ضمنا علت پیش فروش پیش از موعد حضوری این بوده است که شرکتها آمادگی خود را برای تأمین همه ی تقاضاهای کل طرح اعلام کرده اند و چون مشکلی برای تأمین بلیت برای مسافران نخواهیم داشت این اجازه داده شده است .
از مسافران عزیز تقاضا میشود تهیه بلیط را به روزهای قبل از سفر موکول نکنند و سفر برنامه ریزی شده در دستور کارشان باشد.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"