اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: آموزش قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای اخبار - آموزش قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
آموزش قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای
دوره آموزشی قوانین و مقررات حمل و نقل جاده ای ویژه روسای ادارات و کارشناسان شهرستان های استان اصفهان در مکان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.
داریوش امانی مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ضمن تشکر از راهداران مستقر در شهرستان های استان که با تلاش و جدیت مشعول کار هستند تشکر کرد و گفت: اهداف اصلی از برگزاری دوره های آموزشی حمل و نقل آشنایی مسئولین ادارات و کارشناسان با مبانی حمل و نقل جاده ای است به گونه ای که پس از اتمام این دوره ها هرکدام از شما بتوانید در شهرستان ها مشکلات حمل و نقل و انجمن های صنفی مربوط را حتی الامکان در همان شهرستان حل و فصل نمایید.
وی افزود:بعضا مشاهده می شود که  شهرستان ضمن تعامل  با فرمانداری ها دارند بایستی در راستای تحقق اهداف این اداره کل تداوم و تسری یابد.
در ادامه  فرزاد دادخواه  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان عنوان کرد: مجموعه اداره کل به خصوص مدیرکل  با تمام توان پیگیر اخذ اعتبار لازم جهت پرداخت معوقات پرسنل و راهداران هستند و از همه ظرفیت های ممکن در راستای حل این مهم، استفاده می کنند.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"