اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: هماهنگی و هم اندیشی اجرای طرح مشترک نوروزی اخبار - هماهنگی و هم اندیشی اجرای طرح مشترک نوروزی... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
هماهنگی و هم اندیشی اجرای طرح مشترک نوروزی
به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان،جلسه هماهنگی و هم اندیشی اجرای طرح مشترک نوروزی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با هدف افزایش ایمنی در محورهای مواصلاتی و خصوصا در سفرهای نوروزی در دفتر مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان برگزار شد.
داريوش اماني ، مدير كل اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي استان با اشاره به ارتقاء ایمنی در سفرهاي نوروزي و اوج سفر در اين ايام افزود: با اجرای اين طرح در ایام نوروز از آنجا که یک محور ایمن بایستي تمامی الزمات و مولفه های ایمنی را دارا باشد ؛ به نحوي که از وقوع حادثه پیشگیری نموده و در صورت وقوع ، از شدت آن کاسته شود. از طرفی، برنامه ريزي برای ایجاد محورهاي ايمن با توجه به نیاز فراوان به اعتبارات ، شاخصهای میزان تردد ، تعداد ، شدت حوادث جاده ای و سایر عوامل مهم بوجود آورنده مي بايست در اولويت قرار گيرد.
اماني گفت:  ازبین محورهای دارای اولویت ، یک محور انتخاب و در ایام طرح نوروزی با زمانبندی بصورت مقطع به مقطع و با کمک تمامی نهادهای اثرگذار در زمینه ایمنی در سفر ، طرح اجرا و پس از اجرا با تحلیل و کارشناسی دقیق در صورت مثبت بودن به سایر محورهای مهم استان نیز تعمیم داده شود .
در ادامه جلسه سرهنگ پورقيصري ، رئيس پليس قرارگاه استان اصفهان ، با توجه به اينكه یکی از عوامل مهم در تلفات جاده ای را خواب آلودگی ناشی از خستگی رانندگان اعلام كرد گفت: مقرر شد با تشکیل اتاق فکر تخصصی در این زمینه راه کار مناسب برای ریشه یابی علت اصرار رانندگان به ادامه رانندگی با وجود خستگی و خواب الودگی و کاهش این عامل ارائه و عملیاتی شود.
 
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"