اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: نشست مطبوعاتي مدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان اخبار - نشست مطبوعاتي مدير كل راهداري وحمل ونقل جاده... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
نشست مطبوعاتي مدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: استان اصفهان داراي 109 نقطه پرتصادف مي باشد كه ۶۷ نقطه پرتصادف اولويت دار درليست نقاط پر تصادف كشور قرار گرفت.
 فرزاد دادخواه در نشست مطبوعاتی هفته حمل و نقل و راهداری در جمع خبرنگاران اظهارکرد: امسال نخستین سالی است که هفته حمل و نقل و روز راهدار را در یک اداره کل جشن گرفتیم و این موضوع به دلیل ادغام معاونت راهداري در اداره كل بود.
وی افزود: اول دی ماه به عنوان روز راهدار را به همه راهداران سخت‌کوش سفیران آرامش جاده‌ها و فرشتگان نجاتی که در راه‌ها تلاش می‌کنند و در سخت‌ترین شرایط در جهت ارتقای ایمنی راه‌ها، تسهیل عبور و مرور و کمک به مسافران، جان بر کف خدمت‌رسانی می‌کنندتبريك مي گويم.
اجرای طرح راهداری زمستانی تا نیمه فروردین ۹۶       
وی در ادامه تصریح کرد: مانور بزرگ امداد جاده‌ای با هدف آمادگی بیشتر در دستگاه‌های امداد جاده‌ای وتقدير از زحمات عزيزن ،امروز در استان اصفهان برگزار و پس از آن از زحمات همه تلاش‌گران شورای حمل و نقل استان قدردانی شد.
دادخواه از اجرای طرح راهداری زمستانی خبر داد و بیان داشت: این طرح همه ساله از ۱۵ آذرماه آغاز و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال بعد ادامه خواهد داشت که در ماه آخر این طرح، طرح راهداری نوروزی نیز اجرا می‌شود.
وی اضافه کرد: طرح راهداری زمستانی امسال در قالب ۱۰۰ اكيپ راهداري آغاز شد كه البته از اواسط آبان ماه  آمادگی لازم در همه اکیپ‌ها و راهدارخانه‌های مناطق صعب‌العبور ايجاد گرديد.
۶۷ نقطه پرتصادف کشور متعلق به اصفهان است
داريوش اماني مدير كل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان با اشاره به نقاط پرتصادف استان اصفهان اضافه کرد: ۶۷ نقطه از ۱۰۹ نقطه پرتصادف استان اصفهان در میانگین نقاط پرتصادف مصوب کشور به ثبت رسیده که با همین اولویت‌ درصدد حذف نقاط پر تصادف‌ هستیم و اولویت  اجرا براساس  ۶۷ نقطه  مصوب است و امیدواریم گامی مؤثر در جهت کاهش تلفات جاده‌ای برداریم.
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"