اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: برگزاری جلسه کارگروه ارتقاي خدمات سفر آذرماه اخبار - برگزاری جلسه کارگروه ارتقاي خدمات سفر آذرماه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/28
برگزاری جلسه کارگروه ارتقاي خدمات سفر آذرماه
جلسه کارگروه ارتقاي خدمات سفر در آذرماه جاري با موضوع جمع‌بندي اقدامات انجام شده براي اعزام زائرین اربعین حسینی به مرزهای چزابه و شلمچه و بازگشت آنها از سه مرز مهران ِ چذابه و شلمچه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، جلسه کارگروه ارتقاي خدمات سفر در آذرماه جاري با موضوع بررسی اقدامات انجام شده در راستای اعزام زائرین اربعین حسینی به مرزهای چزابه و شلمچه و تامین ناوگان برای بازگشت زائرین از مرزهای چزابه، شلمچه و مهران  با حضور رییس کانون و روسای انجمن‌های صنفی شرکت‌های مسافربری شهرستان‌های استان و انجمن صنفی رانندگان اتوبوس‌های برون شهری اصفهان در محل دفتر معاون حمل و نقل اداره کل تشکیل شد.
مهندس عليرضا صفاتاج، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در اين جلسه با اشاره به برخي اقدامات انجام شده در يك ماه گذشته، از تشکل‌ها و شرکت‌های مسافربری استان در خصوص همکاری شایسته آنها در زمینه تامین ناوگان براي اعزام و بازگشت زائرین كه بدون هيچ مشکلي انجام شد، تقدير كرد.
کیوان رحیمی، رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان نيز در ادامه، پس از ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه، از همه دست اندرکاران و تشکل‌های صنفی و شرکت‌های مسافربری بخاطر عملکرد خوب آنها تشکر وقدردانی کرد.
وي افزود: در طرح اربعین حسینی امسال و از تاریخ 19 آبان‌ماه تا 7 آذر در مجموع سفرهای رفت و برگشت، به بیش از 116 هزار زائر در قالب حدود 3 هزار سفر برای اعزام به مرزهای چزابه و شلمچه و بازگشت از سه مرز مهران و چزابه و شلمچه توسط ناوگان حمل ونقل مسافر ی استان سرویس دهی شده است.
گفتني است، در ادامه جلسه، حاضران به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و اجرای اين طرح را با وجود برخی مشکلات،  رضایت‌بخش اعلام كردند.
/پايان پيام
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"