اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: طرحِ رفع نقاط پرتصادف در شهرستان مبارکه، پیگیری می شود اخبار - طرحِ رفع نقاط پرتصادف در شهرستان مبارکه،... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
طرحِ رفع نقاط پرتصادف در شهرستان مبارکه، پیگیری می شود
در مراسم بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از شهرستان مبارکه بر لزوم پیگیری طرحِ رفع نقاط پرتصادف در شهرستان مبارکه تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان، مهندس داریوش امانی از شهرستان مبارکه بازدید کرد.
براساس این گزارش، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان در این بازدید بر استفاده بهینه از پرسنل، ماشین آلات و امکانات برای ارتقای بهره وری و کاهش خسارات و هزینه ها تاکید کرد.
همچنین لزوم پیگیری تهیه طرح "رفع نقاط پرتصادف مبارکه" توسط رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان، از موارد مطرح شده از سوی مهندس فرزاد دادخواه، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان در جریان این بازدید بود.
گفتنی است، آزادسازی اراضی واقع در طرح توسعه راه ها و رفع نقاط پرتصادف با تلاش فرمانداری مبارکه و سایر مسئولان و ایمن سازی محور مبارکه به طالخونچه در محدوده پایانه حمل و نقل کالا، مهمترین دستاورد این بازدید بود که از سوی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مبارکه پیگیری می شود.
/انتهای پیام
 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"