اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: بيش از 30 كيلومتر از محور زاينده رود، خط كشي شد اخبار - بيش از 30 كيلومتر از محور زاينده رود، خط... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/12
بيش از 30 كيلومتر از محور زاينده رود، خط كشي شد
مسئول راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان چادگان از انجام خط كشي وسط محور زاينده رود به طول بيش از 30 كيلومتر در ادامه عمليات ايمن سازي،اصلاح و نوسازي علائم ايمني اين محور خبر داد.
 به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان اصفهان، عليرضا محمديان اظهار كرد:‌عمليات ايمن سازي، اصلاح و نوسازي علائم ايمني محور زاينده رود با تنظيم تفاهم نامه همكاري بين اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان چادگان و مجموعه مديريت سد زاينده رود از سال 94 آغاز شد.
وي افزود:‌ اين عمليات با نصب بيش از يك كيلومتر گاردريلدر محل پل ها و قوس هاي با شيب خطرناك شروع شده است.
مسئول راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان چادگان تصريح كرد:‌ در آبان ماه امسال نيز عمليات خط كشي وسط سرتاسر محور زاينده رود به طول بيش از 30 كيلومتر و نصب علائم آشكارسازي گاردريل و خطرنما پل ها و تابلوهاي تغيير جهت در قوس ها انجام شد.
محمديان خاطرنشان كرد: اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان چادگان در نظر دارد در ادامه اين عمليات، نسبت به نصب علائم اخطاري و انتظامي براي تكميل محور توريستي- تفريحي زاينده رود از ابتداي حوزه استحفاظي راه هاي شهرستان چادگان در سرتاسر مسير اقدام كند.
گفتني است، محور زاينده رود، از سه راهي سد زاينده رود تا انتهاي حوزه استحفاظي چادگان را شامل مي شود كه به عنوان محور ارتباطي و توريستيِ بين استاني اصفهان و چهارمحال و بختياري سرويس دهي مي كند.
/پايان پيام​​
thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"