اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: بهره برداری از دو مجتمع خدماتي رفاهی در آستانه هفته دولت در اصفهان اخبار - بهره برداری از دو مجتمع خدماتي رفاهی در آستانه... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/06
بهره برداری از دو مجتمع خدماتي رفاهی در آستانه هفته دولت در اصفهان

 

آقای صلواتی رئیس اداره  فنی و نظارت اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان گفت : در آستانه هفته دولت دو مجتمع خدماتي رفاهي بين راهي در استان اصفهان  بهره برداري خواهد شد.

مجتمع خدماتي رفاهی بين راهي آسمان در کیلومتر 5 اتوبان اردستان-کاشان سمت راست با سرمایه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان از سوي بخش خصوصي و 300 میلیون تومانی از محل اعتبارات سازمان راهداري و حمل بين جاده اي در زمینی به مساحت2 هکتار و زیر بنای 3 هزار متر مربع شامل جایگاه سوخت، 2رستوران و 6 باب غرفه تجاري،نمازخانه و سرويس هاي بهداشتي ميباشد كه در مدت زماني 1ساله ساخته شده است.

آقاي صلواتي در ادامه با اشاره به اینکه بیشترین مجتمع های خدمات رفاهی کشور در جاده های استانی اصفهان قرار دارد افزود:

دومین مجتمع که در هفته دولت  به بهره برداری میرسد مجتمع فانوس کویر در کیلومتر 25 جاده اردستان- کاشان سمت چپ است که با سرمایه گذاری دو میلیارد و دویست میلیون تومان  از سوي بخش خصوصي و كمك هزينه200میلیون تومان از محل اعتبارات سازمان راهداري و حمل بين جاده اي ميباشد.

وی گفت : فاز اول این مجتمع به مساحت 1 هکتار و زیر بنای 1800 متر مربع شامل رستوران-،کافی شاپ،چایخانه سنتی،آلاچیق و سرویس بهداشتی و فضای بازی است که امید واریم با همکاری شرکت نفت جایگاه گازوئیل و بنزين  در فاز دوم این مجتمع به بهرهبرداري رسد.

صلواتی در پایان با تا کید بر اینکه در حال حاضر  36 مجتمع خدماتي رفاهی در استان اصفهان در حال بهره برداري ميباشد افزود: استان اصفهان از اين لحاظ در جايگاه اول كشور قرار دارد .

وي همچنين اشاره كرد: هدف ازاحداث این مجتمع ها کاهش تصادفات ،ایمنی سفر،کاهش خستگی مسافران و رانندگان و ايجاد رفاه براي مسافران میباشد.​ 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"