اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: سال گذشته اصفهان رتبه اول جابجایی کالای کشور را از نظر تناژ کسب نمود اخبار - سال گذشته اصفهان رتبه اول جابجایی کالای کشور... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
سال گذشته اصفهان رتبه اول جابجایی کالای کشور را از نظر تناژ کسب نمود

در 5 ماهه اول امسال 107/606/16 میلیون تن کالا از مبادی استان به سایر نقاط کشور حمل شده است.

به گزارش خبرنگار ما :

آقای علیرضا جعفری سرپرست اداره حمل و نقل کالا گفت:در 5 ماهه اول سال 1394 شرکتهای حمل و نقل کالای استان اصفهان تعداد 1027933 فقره بارنامه صادر کرده است که جابجای 107/606/16 تن کالا از مبادی استان اصفهان به سایر نقاط کشور را به دنبال داشته است.

وی در ادامه افزود :

عمده مبادی حمل و نقل کالا در استان اصفهان شهرهای مبارکه ، اصفهان ، خمینی شهر و شاهین شهر می باشد.

وی با اشاره به انواع کالا های حمل شده از استان اصفهان افزود : عمده کالاهای حمل شده از استان فراورده های نفتی ، مصالح ساختمانی ، آهن آلات می باشد.

وی در ادامه گفت :

در 5 ماهه ابتدای سال 94 در راستای قانونمند نمودن حمل و نقل جاده ای ، جلوگیری از تضیع حقوق دولت و ارتفای سطح ایمنی تردد با هماهنگی پلیس راه استان تعداد 1093 راننده متخلف فاقد بارنامه شناسایی و در کمسیون ماده 11 رسیدگی به تخلف برسی و رای لازم صادر گردید.

آقای جعفری همچنین گفت : موفقیت جغرافیای استان اصفهان و قرار گرفتن در چهارراه حمل و نقل کشور پاسخگوی نیاز حمل و نقل کالای کشور بوده است و بیش از000/40نفر راننده بومی در حال جابجایی کالا در استان می باشند.

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"