اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: اجراي طرح آمارگيري مبدا- مقصد سفرهاي باري و مسافري در كشور اخبار - اجراي طرح آمارگيري مبدا- مقصد سفرهاي باري... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
اجراي طرح آمارگيري مبدا- مقصد سفرهاي باري و مسافري در كشور
طرح آمارگيري مبدا-مقصد سفرهاي باري و مسافري در سراسر كشوراجرا مي گردد..
به گزارش روابط عمومي حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان، سوسن زراعتي، رييس برنامه ريزي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان با بيان اين مطلب گفت: اين طرح با اهداف اجرا مي گردد كه برخي از آنها عبارت اند از :
-        ساماندهي حمل و نقل جاده اي در زمينه كالا، مسافر، ترانزيت و...
-        ايمن سازي عبور و مرور، شبكه راه هاي كشور و كاهش تصادفات جاده اي
-        استفاده بهينه از امكانات موجود، اقتصادي كردن صنعت حمل و نقل و مصرف انر‍ي
-        - تهيه الگوي سفرهاي باري، مسافري، شخصي در راستاي برنامه ريزي و مديريت عوامل موثر در حمل و نقل زميني مانند ناوگان، رانندگان، شركت ها و تاسيسات زير بنايي و ... اجرا مي گردد.
زراعتي ادامه داد: طرح آمارگيري مبداء – مقصد در تاريخ 16 لغايت 20 ارديبهشت ماه سال 94 در محورهاي منتخب سراسر كشور به صورت شبانه روزي و با انجام عمليات مربوط به متوقف سازي وسايل نقليه اجرا خواهد گرديد.
رييس برنامه ريزي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان در بخش ديگري از اظهاراتش، خاطر نشان ساخت:
در استان اصفهان 34 منطقه آمارگيري در نظر گرفته شده كه مجموعا در 70 ايستگاه نيروهاي آمارگير مستقر شده و با شمارش ترددها و در برخي از ايستگاه ها با توقف وسايل نقليه اقدام به تكميل فرم هاي پرسشگري مي نمايند.
به گفته وي نتايج اين داده ها تاثير بسزايي در مطالعات مربوط به حمل و نقل جاده اي دارد، لذا خواهشمنديم رانندگان و سرنشينان وسايل نقليه  همكاري لازم با آمارگيران را داشته باشند.

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"