اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: نشست كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافرين در ارديبهشت ماه 94 اخبار - نشست كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافرين در... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/13
نشست كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافرين در ارديبهشت ماه 94

نشست كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافرين در ارديبهشت ماه با اهداف متعددي براي ارايه تسهيلات مطلوب تر به مسافران در زمينه حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان، نشست كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافرين در ارديبهشت ماه سال جاري با هدف بررسي مشكلات حمل و نقل و پايانه هاي استان در محل اداره كل حمل و نقل و پايانه ها برگزار شد.

در حاشيه نشست باقركياني، رييس اداره حمل مسافر به ايراد سخن پرداخت و هدف از اين نشست را بررسي مسائل و مشكلات موجود در زمينه حمل و نقل مسافراصفهان و ارايه راه حل مناسب براي رفع اين مشكلات بيان كرد.

كياني به تبين موضوعاتي از قبيل همنامي شركت ها، اعطاي تسهيلات به توسعه و نوسازي ناوگان و اطلاع رساني از سوي انجمن ها به مخاطبين، اجراي طرح تخصيص سوخت بر اساس پيمايش پرداخت.

وي ادامه داد: كليه شركت هاي حمل و نقل مسافر موظف هستند تا به رانندگان تحت پوشش خود آموزش هاي لازم در خصوص گرفتن صورت وضعيت و همچنين تخصيص سوخت بر اساس پيمايش را فرا دهند.​ 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"