اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: آموزش عابرین و موتور سواران ساکن در حاشیه جاده ها ادامه می یابد اخبار - آموزش عابرین و موتور سواران ساکن... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/06
آموزش عابرین و موتور سواران ساکن در حاشیه جاده ها ادامه می یابد

حمید رضا بنی نجاریان رئیس اداره ایمنی وترافیک اداره کل حمل و نقل وپایانه های استان اصفهان در گفتگو با خبرنگارما گفت: سال گذشته نزدیک به 11000 نفر آموزشهای لازم به عابرین پیاده ،سرنشینان خودروها،موتور سیکلت سواران و وانت بار های ساکن حاشیه جاده با همکاری پلیس راه استان اصفهان داده شد ودر سال جاری نیز این روند ادامه دارد.

وی با بیان اینکه یکی از دلایل کاهش تصادفات در راه های روستای سال 93 آموزش های لازم ارائه شده به استفاده کننده گان از جاده ها ی فوق در استان اصفهان بوده افزود:

از مرداد ماه سال 94 با هماهنگی به عمل آمده با مدیر کل امور روستایی استانداری ودهیاری های استان آموزشهای  کاملتری به استفاده کنندگان جاده های روستایی ارائه خواهد شد که قطعا موجب کاهش تصادفات جاده های استان در سال جاری میگردد.

وی گفت: اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در این خصوص با هماهنگی و همکاری ارگانهای مسول در ایمن سازی راه ها با آموزش های مناسب در امر پیشگیری از حوادث بسیار موفق بوده و این روند را در آینده با روش های بهتر دنبال خواهیم کرد.​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"