اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: استقبال فعالان بخش حمل و نقل جاده اي استان اصفهان از مسافران نوروزي در پايانه مسافر بري كاوه اخبار - استقبال فعالان بخش حمل و نقل جاده اي استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/29
در آستانه ورود به سال 1394 معاون حمل و نقل اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان ، تشكل هاي بخش صنفي و فعالان بخش حمل و نقل مسافر در استان اصفهان از مسافران نوروزي استقبال كردند.
استقبال فعالان بخش حمل و نقل جاده اي استان اصفهان از مسافران نوروزي در پايانه مسافر بري كاوه

در آستانه ورود به سال 1394 معاون حمل و نقل اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان ، تشكل هاي بخش صنفي و فعالان بخش حمل و نقل مسافر در استان اصفهان از مسافران نوروزي استقبال كردند.

به گزارش روابط عمومي حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان، در آستانه ورود به سال 1394 و در پايانه مسافربري كاوه ، مسافران نوروزي با استقبال معاون حمل و نقل اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان ، تشكل هاي بخش صنفي و فعالان بخش حمل و نقل مسافر در استان اصفهان ، سفر نوروزي خود به استان اصفهان را آغاز نمودند.

باقر كياني، رييس اداره حمل و نقل مسافر با بيان اين مطلب افزود: تعداد زيادي از مسافراني كه استان اصفهان و همچنين استفاده از ناوگان حمل و نقل جاده اي را براي سفر نوروزي انتخاب كردند با اهداي شاخه گل و عرض خيرمقدم و تبريك سال نو  از سوي فعالان بخش حمل و نقل جاده اي استان اصفهان سفر خود در آستانه نوروز 94 را آغاز كردند.

رييس اداره حمل و نقل مسافر پيرامون ميزان رضايت مسافران نوروزي  از انتخاب ناوگان عمومي حمل و نقل براي  سفر به استان اصفهان، خاطر نشان كرد: طبق نظر سنجي صورت گرفته در پايانه مسافربري كاوه تمامي مسافران نوروزي از عملكرد رانندگان و ناوگان حمل و نقل  عمومي ابراز خرسندي نمودند.

به گفته كياني با توجه به ميزان جابه جايي هاي انجام شده ( سفرهاي درون و برون استاني) استان اصفهان در حال حاضر از نظر حجم جابه جايي هاي صورت گرفته در ايام نوروز و در مقايسه با 31 استان ديگر كشور در رتبه دوم كشوري قرار دارد.​ 

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"