اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: برگزاري جلسه كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافري در اسفندماه 93 اخبار - برگزاري جلسه كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافري... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/13
مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان در جلسه ستاد خدمات سفر سفرهاي نوروزي با اشاره به جايگاه ممتاز اصفهان در كشور گفت : تمام تلاش ما بر اين بوده كه اصفهان را به جايگاه واقعي خود برسانيم .
برگزاري جلسه كارگروه ارتقاء سطح خدمات مسافري در اسفندماه 93

​مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان در جلسه ستاد خدمات سفر سفرهاي نوروزي با اشاره به جايگاه ممتاز اصفهان در كشور گفت : تمام تلاش ما بر اين بوده كه اصفهان را به جايگاه واقعي خود برسانيم .

مهندس داريوش اماني اظهار داشت:خوشبختانه در سال گذشته توانستيم از حضور رياست سازمان در استان بهره مند شويم و علاوه بر حل بسياري از مشكلات حمل و نقلي استان اعتبارات خوبي را در زمينه زير ساخت هاي استاني جذب نموديم.

وي اطلاع رساني در زمينه حمل و نقل را ضروري دانست و عنوان كرد : راه اندازي برنامه تلوزيوني سيماي راهبران به عنوان يكي از بهترين برنامه هاي شبكه توانسته جايگاه حمل و نقل استان را براي مردم به خوبي به تصوير بكشد.

مهندس اماني از مديران و روساي كانون ها و اصناف خواست براي معرفي اقدامات و توانايي هاي خود از ظرفيت برنامه هاي سيماي راهبران استفاده نمايند.

وي با اشاره به تشكيل فراكسيون حمل و نقل در مجس شوراي اسلامي گفت : خوشبختانه از 19 نماينده استان اصفهان 14 نماينده در اين فراكسيون عضويت دارند و ما نيز با همراهي و دعوت از اين عزيزان توانسته ايم بخش زيادي از مشكلات حمل و نقلي استان را به گوش مسئولان برسانيم .

مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان افزود : مهمترين مسئله براي ما در اين ايام بخش حمل و نقل مسافر مي باشد كه اميدواريم با برنامه ريزي صحيح و دقت در انجام امور به نتيجه خوب و رضايت بخشي دست يافته در پايان شاهد كاهش آمار تلفات در بخش حمل و نقل عمومي مسافر باشيم.

مهندس اماني تصريح كرد :امروزه مردم به رفاه و آسايش خود اهميت مي دهند و ما  بايد  بتوانيم نياز هاي مردم را شناسايي كنيم و رفاه و امنيت آنان را در سفر فراهم نماييم .

معاون اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان با اشاره به اينكه كارگروه ارتقا سطح خدمات سفر با هدف ارتقا سطح خدمات ارائه شده به مسافران تشكيل مي شود گفت : براي رسيدن به اهداف مورد نظر بايد عملكرد خود را بررسي نماييم تا بدانيم خدماتي كه ارائه مي دهيم تا چه حد باعث جذب مسافران مي گردد.

عليرضا صفاتاج با اشاره به افزايش سفر با خودرو هاي شخصي اظهار داشت : اين مسئله مي تواند باعث كاهش استقبال مردم از سفر با ناوگان عمومي خواهد شد .

وي افزود : براي جذب مردم براي استفاده از ناوگان عمومي بايد شرايط اقتصادي و مشكلات مردم را در نظر گرفته و بر اساس ان زمينه رفاه و آسايش مردم را در سفر ها تامين كنيم.

گفتني است جلسه كارگروه ارتقا سطح خدمات سفر به ميزباني انجمن صنفي شركت هاي مسافربري شهرستان برخوار و ميمه با حضور مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان ، معاون اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان ، رئيس اداره مسافر اداره كل حمل و نقل و پايانه ها ، كانون انجم صنفي شركت هاي مسافربري و اعضاي انجمن صنفي شركت هاي مسافربري شهرستان هاي استان اصفهان برگزار شد.  


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"