اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: حضور اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب به مناسبت دهه فجر اخبار - حضور اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/04
همزمان با دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در نمایشگاه دهه فجر که در قالب 35 غرفه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد شرکت نمود.
حضور اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب به مناسبت دهه فجر

​به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان همزمان با دهه فجر و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در  نمایشگاه دهه فجر که در قالب 35 غرفه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد شرکت نمود.

این نمایشگاه  با حضور 50 مشارکت کننده از سازمان های دولتی، مۆسسات، مراکز و نهادهای مختلف و سومین نمایشگاه سازمانهای مردم نهاد با حضور 87 انجمن، مۆسسه خیریه و اصحاب رسانه به مدت سه روز در اصفهان دایر شد تا چکیده ای از اقدامات و عملکرد سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی و مراکز فعال در بخش های مختلف استان را برای مردم عزیز به نمایش بگذارد.

اداره کل حمل و نقل و پایانه ای استان اصفهان نیز با حضور پررنگ خود در این نمایشگاه دستاورد ها، مجموع اقدامات انجام شده و پروژه های افتتاحی خود را به نمایش گذاشت.

لازم به ذكر است این نمایشگاه از 15 تا 17 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا شد.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"