اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: تمامي روستا هاي خارج از حريم شهر در استان اصفهان تحت پوشش دفاتر نمايندگي حمل و نقل روستايي قرار دارن اخبار - تمامي روستا هاي خارج از حريم شهر در استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
سرپرست دفتر حمل و نقل روستايي اداره کل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان با اشاره به اينکه از سال 89 ساماندهي حمل و نقل روستاهاي خارج از حريم شهر به وزارت راه و شهرسازي و . . . .
تمامي روستا هاي خارج از حريم شهر در استان اصفهان تحت پوشش دفاتر نمايندگي حمل و نقل روستايي قرار دارن

​سرپرست دفتر حمل و نقل روستايي اداره کل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان با اشاره به اينکه از سال 89 ساماندهي حمل و نقل روستاهاي خارج از حريم شهر به وزارت راه و شهرسازي و متعاقباً به سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي کشور واگذار شده است گفت : در مرحله اول اين طرح  2 هزار مسير روستايي در سطح کشور شناسايي و مصوب گرديده که از اين تعداد 61 مسير در استان اصفهان واقع شده است .

محمد حسن پوربافراني اظهار داشت : با بررسي کليه مسير هاي روستايي استان و هماهنگي با مدير کل امور روستايي استانداري و بخشداري ها و دهياري ها ، کليه اين مسير ها تحت پوشش نمايندگي حمل و نقل روستايي قرار گرفته اند.

وي ادامه داد : در حال حاضر 62 دفتر نمايندگي حمل و نقل روستايي مجوز لازم جهت فعاليت از اين اداره کل دريافت نموده و حدود 10 مورد نيز در دست اقدام و بررسي مي باشد.

پوربافراني تصريح کرد : طي سالهاي 92 و 93 نيز بيش از 46 نفر براي دريافت وام 20 ميليوني از صندوق مهر امام رضا (ع) جهت خريد تاکسي(ون ، سمند و پژو 405)اقدام نموده اند که تاکنون 13 متقاضي موفق به دريافت وام و خريد خودرو شده اند و در مسير هاي روستايي حوزه خود مشغول فعاليت هستند.

وي با بيان اينکه 65 دستگاه وانت دو کابين از طرف کميته امداد به مددجويان تحت پوشش واگذار گرديده است افزود : با هماهنگي هاي بعمل آماده با کميته امداد استان مقرر گرديد کليه آنها تحت پوشش دفاتر نمايندگي حمل و نقل روستايي در سطح استان قرار بگيرند.

سرپرست دفتر حمل و نقل روستايي اداره کل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان بيان داشت : از 2 هزار مسير شناسايي شده در کشور تاکنون بيش از 892 مسير تحت پوشش دفاتر حمل و نقل روستايي قرار گرفته است .

وي با اشاره به اينکه تمامي روستاهايي که جمعيت آنها بيش از هزار نفر مي باشد شامل اين طرح مي باشند گفت : استان اصفهان در اين بين توانسته تمامي 61 مسير مصوب روستايي خود را تحت پوشش قرار دهد.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"