اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: 55 تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در سراسر استان اصفهان نصب شده است. اخبار - 55 تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در سراسر استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/01/16
رئیس اداره امور بازرگانی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان با اشاره به اقدامات این اداره کل در محور های مواصلاتی استان گفت .....
55 تابلو و بیلبورد تبلیغاتی در سراسر استان اصفهان نصب شده است.

​رئیس اداره امور بازرگانی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان با اشاره به اقدامات این اداره کل در محور های مواصلاتی استان گفت : نقشه تابلوهای تبلیغاتی ، بیلبورد و پل های عابر پیاده و پلهای سواره رو که در اختیار این اداره کل می باشد تهیه گردیده و بیش از 55 تابلو تبلیغاتی شامل 30 دستگاه بیلبورد و تابلو تبلیغاتی و 25 تابلو روی پلهای محورهای مواصلاتی  نصب شده است .

جلیل آزمون یکی دیگر از اقدامات این اداره کل در این زمینه را جذب سرمایه گذار برای ساخت و نصب  بیلبورد در جاده های استان عنوان و تصریح کرد : تاکنون درخواست ساخت ، نصب و بهره برداری بیش از 40 تابلوهای تبلیغاتی در محور تهران و 60 تابلو در محور کاشان ارائه شده و در حال بررسی برای اجرا می باشد .

وی ادامه داد : در زمینه احداث پل عابر پیاده نیز اقداماتی انجام شده و هم اکنون سرمایه گذاران نسبت به ساخت و احداث 5 پل عابر پیاده و نصب در محور های مواصلاتی استان اقدام نموده اند .

آزمون خاطر نشان کرد : همچنین سه پل عابر پیاده نیز در محور های اصفهان – نایین، شهرضا – آباده و تیران – داران از محل اعتبارات اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان در سال 93 ساخته شده و در حال نصب می باشد.

رئیس اداره امور بازرگانی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در ادامه افزود : برای ساخت 5 پل عابر پیاده در نقاط حادثه خیز و پرتردد جاده های استان نیز از سازمان مرکزی درخواست تامین اعتبار گردیده و به محض تایید درخواست ، اقدام خواهد شد.

وی در پایان ضمن اشاره به غیرمجاز بودن نصب تابلو های بدون مجوز در جاده های استان،اذعان داشت : این امر بدون دریافت مجوز قانونی از اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان فاقد وجاهت قانونی است و با متخلفین مطابق مقررات 


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"