اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: سهمیه ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر بر اساس میزان مسیر طی شده اختصاص می یابد . اخبار - سهمیه ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر بر... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/11/30
رئیس اداره مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در جلسه کارگروه ارتقا سطح خدمات سفر که در این اداره کل تشکیل شد با اشاره به اینکه بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده
سهمیه ناوگان حمل و نقل جاده ای مسافر بر اساس میزان مسیر طی شده اختصاص می یابد .

​رئیس اداره مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان در جلسه کارگروه ارتقا سطح خدمات سفر که در این اداره کل تشکیل شد با اشاره به اینکه  بر اساس  اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در آینده ی نزدیک سهمیه ناوگان گازوئیل سوز در بخش حمل و نقل جاده ای  بر اساس میزان پیمایش و کارکرد انجام شده اختصاص می یابد گفت : بر این اساس دریافت صورت وضعیت مسافری واخذ کد رهگیری ضروری خواهد بود .

باقر کیانی اظهار داشت : در این طرح افزایش میزان مصرف در ارتباط با سن و مدل های مختلف ناوگان ،مسیر های رفت و آمد و کارکرد ناوگان در فصول مختلف در نظر گرفته شده است .

وی ادامه داد : اجرای دوره های بازآموزی رانندگان با همكاري اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان توسط پلیس راه استان از 15 ديماه تا 25 اسفند ماه سال جاري  ، دستور پیگیری برای استقرار مدیران فنی در پایانه های کاوه و صفه و تکثیر لوح فشرده در خصوص آموزش پیشگیری از بیماری ایدز در اتوبوس ها برای نمایش در حین سفر از دیگر مسائلی است که در این جلسه مطرح شد .


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"