اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: مهلت ارسال آثار به همايش سيستم هاي هوشمند حمل و نقل جاده اي تا 14 آذر ماه تمديد شد. اخبار - مهلت ارسال آثار به همايش سيستم هاي هوشمند... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1399/03/13
مهلت ارسال آثار به همايش سيستم هاي هوشمند حمل و نقل جاده اي تا 14 آذر ماه تمديد شد. با توجه به اينکه سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در ....
مهلت ارسال آثار به همايش سيستم هاي هوشمند حمل و نقل جاده اي تا 14 آذر ماه تمديد شد.

​مهلت ارسال آثار به همايش سيستم هاي هوشمند حمل و نقل جاده اي تا 14 آذر ماه  تمديد شد.


با توجه به اينکه سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي در پي تدارک برگزاري همايش    ITS مي باشد مهلت ارسال آثار به اين همايش تا 14 آذر ماه تمديد شد.

اولين همايش سيستمهاي هوشمند حمل‌ونقل جاده‌اي 30 دي و يكم بهمن ماه سال جاري به همت سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي و همكاري مراكز دانشگاهي و علمي و اجرايي كشور در محل همايش‌هاي صدا و سيما برگزار مي‌گردد.

بررسي سياست هاي كلي و راهبرد ها در ITS، مديريت هوشمند ايمني وكنترل ترافيك : مديريت  هوشمند ايمني و كنترل ترافيك، زيرساختهاي مشترك در  ITS ، آشنايي با تجربيات اجراي اين نوع  از پروژه‌ها، آخرين دستاوردهاي تكنولوژي و تجهيزات، شناسايي شيوه‌هاي اطلاع‌يابي، اطلاع‌رساني و مديريت سفر، سياستهاي كلي و راهبردي در حوزه ITS و ارتقاي الگوهاي رفتاري محورهايي است  كه  با هم‌انديشي و جلب مشاركت انديشمندان، صاحبنظران و دست‌اندركاران  اجرايي در همايش به  بحث و بررسي پيرامون آنها پرداخته خواهد شد.

گفتني است ؛ علاقه مندان مي توانند مقالات خود را تا14 آذر ماه سال جاري به آدرس ITSCINGRESS@RMTO.IR ارسال نمايند.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"