اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: كلاس هاي آموزشي ويژه پرسنل پليس راه استان اصفهان در محل كانون كاميونداران استان برگزار شد. اخبار - كلاس هاي آموزشي ويژه پرسنل پليس راه استان... بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/12/08
پليس امروز يك، پليس مردم محور است
كلاس هاي آموزشي ويژه پرسنل پليس راه استان اصفهان در محل كانون كاميونداران استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان،  مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان در بازديد از  كلاس هاي آموزشي ويژه پرسنل پليس راه استان اصفهان گفت: تمام تلاش اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان ، بر اين است كه امكانات مناسب و در خورشان استان اصفهان و همچنين همكاران فعال در پليس راه را فراهم نماييد. 
اماني با اشاره به اينكه در حال حاضر، پليس بايد خود را به ابزار و تجهيزات امروزي و مدرن مجهز كند، چرا كه شيوه هاي سنتي ديگر، جوابگو نخواهند بود، بيان كرد: ITS ، دوربين هاي نظارت تصويري ، دوربين هاي سرعت سنج ، WIM و تردد شمار و امكاناتي از اين قبيل بايد مد نظر قرار گرفته و عملياتي شوند. همچنين اميد مي رود، بتوان مانيتورينگ قرارگاه پليس راهنمايي و رانندگي استان را تا پايان سال  فعال كنيم و تصاوير دوربين هايي كه در حال حاضر داريم، در اختيار همكارانمان قرار گيرد.
اماني، اعتبارات تعلق گرفته در سال جاري را مناسب دانست و در ادامه افزود: يكي ديگر از اقدامات حمل و نقل و پايانه ها كه با همكاري فرمانده نيروي انتظامي استان، قرار است ، صورت گيرد، ايجاد قرارگاه است تا پايان سال جاري ويا در ابتداي سال آتي از اين مهم، بهره برداري مي شود. 
مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان اصفهان تاكيد كرد: 2 پاسگاه پليس در محورهاي اصفهان- شيراز و اصفهان- تهران نياز به تخريب و بازسازي دارند كه اقدامات اوليه آن انجام گرفته است و همچنين نياز به 2 پاسگاه پليس در مسير سميرم و نيك آباد احساس مي شود و پاسگاه نايين احداث شده اما هنوز كمبودهايي در آن احساس مي شود. 
اماني به لزوم و اهميت تعليم به رانندگان اشاره و تصريح كرد: آموزش به رانندگان بخش حمل و نقل مسافر در زمينه هاي مختلف از سال هاي قبل صورت مي گرفته است و در حال حاضر هم 4500 نفر از رانندگان اين بخش در حال آموزش هستند. 
در ادامه سرهنگ رضا رضايي، رييس پليس راه استان اصفهان با بيان اينكه در بحث اخلاق  حرفه اي پليس بايد، يك روانشناختي كامل و جامعه شناسي وي‍‍‍‍‍ژه اي از جامعه داشته باشد، بيان كرد: در اين صورت است كه پليس مي تواند، نسبت به آنچه كه قوانين در حوزه امنيت عمومي و اجراي مقررات راهنمايي و رانندگي بر عهده آن گذاشته شده است، اقدام كند. 
وي در ادامه افزود: قطعا پليس امروز، يك پليس مردم محور است. البته قبل از آنكه مردم محورباشد، بايد يك پليس خدا محور باشد. اين به اين معناست كه پليس بايد در سطح جامعه بر اساس باورها و اعتقادات ديني عمل كند.


thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"