اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان : اخبار: نقطه حادثه خیز قوس دیدران حذف می شود اخبار - نقطه حادثه خیز قوس دیدران حذف می شود بازگشت به صفحه قبل
تاریخ انتشار:1398/07/13
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان اصفهان:
نقطه حادثه خیز قوس دیدران حذف می شود

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جادهای شهرستان اصفهان از حذف نقطه حادثه خیز قوس دیدران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهرداد علی اکبری اظهار کرد: برای اجرای این پروژه یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی حذف این نقطه حادثه خیز از 15 شهریورماه آغاز شده است، تصریح کرد: تلاش داریم در آینده نزدیک این پروژه به اتمام برسد.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان اصفهان گفت: هدف از اجرای این پروژه افزایش شعاع قوس و ایمن سازی در برابر برخورد خودروها با حفاظ میانی در راستای ارتقای ایمنی تردد خودروها در محورهای مواصلاتی این شهرستان است.

علی اکبری ابراز امیدواری کرد با حذف نقاط پرحادثه شهرستان اصفهان تعداد تصادفات و حوادث رانندگی کاهش یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان، بر اساس شاخصه های مد نظر وزارت راه و شهرسازی 67 نقطه  حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان اصفهان شناسایی شده است.اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان بر اساس الویت بندی نسبت به رفع این نقاط از محل اعتبارات استانی و ملی اقدام می کند.

 

 ​

thumb-1
مشاهده ویدئو خبر        پرينت خبر  پرينت خبر  
Share on Google+
Share on Facebook
Share on twitter
مشخصات:
نظرات: *

کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان میباشد .
طراحی و پیاده سازی "سامیکس"